Strona główna Katalog firm Dodaj firmę Edytuj firmę Kontakt
Witamy w branżowym katalogu firm podkarpackich - Twoim oknie na świat biznesu. Sprawdź także Super Ogłoszenia Przemyśl i zamieść ogłoszenie.
Kliknij
Super Ogłoszenia Przemyśl
Przemyśl24
Przemyski Serwis Informacyjny
Logowanie
Użytkownik:
Hasło:
Zarejestruj się »
Statystyki
zarejestrowani: 231
online: 1
POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Serwis Katalogpodkarpacie.pl w najwyższym stopniu dba o właściwe przechowywanie wszelkich danych o użytkownikach i ich ogłoszeniach. Wprowadzenie danych osobowych do serwisu takich jak imię, nazwisko, telefon stacjonarny czy komórkowy są zabezpieczone i bezpiecznie wprowadzane do serwisu.


2. Wszelkie dane wprowadzone przez użytkownika są przechowywane przez Serwis Katalogpodkarpacie.pl i nie są udostępniane żadnemu podmiotowi prawnemu czy osobie trzeciej. Każdy użytkownik ma prawo wglądu w swoje dane oraz może wyrazić chęć usunięcia ich z serwisu Katalogpodkarpacie.pl do czego serwis jest zobligowany Ustawą z 24 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych jak i do przestrzegania całej treści tejże ustawy.


3. Dane podane przez użytkownika podczas rejestracji są wymagane z tytułu możliwości weryfikacji wpisu oraz wypełnienia go podstawowymi danymi kontaktowymi. Żadne dane nie są gromadzone w celu późniejszego wykorzystania ich w innych celach, sprzedania czy też użyczenia.


4. Serwis daje możliwość użytkownikom do wglądu do swoich danych przechowywanych w Serwis oraz ich zmianę lub usunięcie.


5. Serwis podczas przeglądania przez zalogowanego i niezalogowanego Użytkownika zbiera adresy IP w celach statystycznych i technicznych do poprawienia usług i działalności serwisu.


6. W Serwisie wykorzystywane są pliki cookie oraz włączenie ich obsługi w przeglądarce jest konieczne do popranego działania serwisu. Ciasteczka pozwalają nam dostosować usługi i funkcje serwisu do indywidualnych preferencji Użytkowników.


7. W Serwisie wykorzystywany jest także kod JavaScript i jego obsługa jest wymagana do poprawnego funkcjonowania Serwisu jednak nie jest on wykorzystywany przy zbieraniu i przetwarzaniu danych osobowych użytkowników.


Podkarpacki Katalog Firm - Copyright © 2008 - www.katalogpodkarpacie.pl