Strona główna Katalog firm Dodaj firmę Edytuj firmę Kontakt
Witamy w branżowym katalogu firm podkarpackich - Twoim oknie na świat biznesu. Sprawdź także Super Ogłoszenia Przemyśl i zamieść ogłoszenie.
Kliknij
Super Ogłoszenia Przemyśl
Przemyśl24
Przemyski Serwis Informacyjny
Logowanie
Użytkownik:
Hasło:
Zarejestruj się »
Statystyki
zarejestrowani: 231
online: 1
Infores Sp z o.o.
Profil działalności:
Firma Infores to konkurencyjne ceny, wspaniała obsługa przed i posprzedażna. Dzięki temu utworzyliśmy zaufaną i prężnie rozwijającą się markę.

Najważniejszą misją naszej Firmy jest pokazanie ogromnych możliwości wykorzystania nowych technologii w życiu codziennym jak i w pracy zawodowej. Najważniejszą składową sukcesu każdego człowieka jest dostęp do szybkiej informacji oraz nieograniczonej wiedzy. Już od szkoły podstawowej dzieci zapoznają się z informatyką, która staje się nieodzownym źródłem informacji, pomaga im w wyborze dobrej szkoły, nauce języków obcych oraz ukierunkowaniu w planowaniu dalszego rozwoju. Internet pozwala nam na szybkie i wygodne załatwienie spraw osobistych takich jak płatności, kontakt z urzędami Państwowymi, korzystanie z programów pomocowych i kształcenia. Z powodu braku szybkiej informacji wiele firm przestaje być konkurencyjnymi, zaś przedsiębiorcy tracą czas. Wiedząc to wszystko chcemy, aby Nowe Technologie były Państwa oknem na świat. Znając Nowe Technologie chcemy, aby nasza Firma to okno Państwu otworzyła.
 
Infores Sp z o.o.
 
Kontakt:
Mickiewicza 4, 37-700
tel. 0166780000, fax. 0166780000
E-mail: biuro@infores.net
WWW: www.infores.net
 
Słowa kluczowe:
komputery, laptopy, PC, Mac, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, LCD
 
 
Kategorie:
1. Komputery i Internet » Sprzęt komputerowy
2. Komputery i Internet » Oprogramowanie komputerowe
3. Komputery i Internet » Usługi informatyczne
4. Komputery i Internet » Internet
Podkarpacki Katalog Firm - Copyright © 2008 - www.katalogpodkarpacie.pl