Pomoc drogowa Speed Car Rzeszów

Pomoc drogowa Speed Car Rzeszów

Serdecznie witamy na stronie firmy Speed Car. Nasza firma świadczy usługi w zakresie pomocy drogowej oraz transportu i holowania pojazdów na terenie Rzeszowa, Podkarpacia, Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Oferujemy najwyższej jakości pomoc drogową, wyposażoną w profesjonalny sprzęt, niezbędny do holowania oraz transportu lawetą każdego rodzaju samochodu. Dzięki wysoce wyspecjalizowanej kadrze oraz całodobowej dyspozycyjności, jesteśmy w stanie dotrzeć błyskawicznie w miejsce awarii pojazdu lub zdarzenia drogowego, zapewniając odpowiednią pomoc techniczną lub holowanie uszkodzonego pojazdu. Wysokiej jakości usługi w atrakcyjnych cenach, fachowa i profesjonalna pomoc techniczna, szybka odpowiedź na każde wezwanie to tylko niektóre cechy jakimi charakteryzuje się pomoc drogowa Speed Car. Rzeszów to nie jedyny obszar naszego działania. Wyspecjalizowany pojazd pomocy drogowej naszej firmy jest w stanie dotrzeć z pomocą lub przetransportować uszkodzony pojazd w każde miejsce na terenie Podkarpacia, Polski oraz Europy.

Jak często zdarza się, że podczas jazdy samochodem, przydarza nam się coś nieoczkiwanego i zostajemy z tym sami na środku drogi? Podczas podróży samochodem, jesteśmy narażeni na całe mnóstwo awarii, czy też, drobnych usterek. Warto w takim momencie posiadać numer telefonu pomocy drogowej, aby mieć pewność, że podróz na pewno skończy się pomyślnym dotarciem do celu. Firma Speed Car to nie tylko profesjonalna usługa dla samochodu, ale także, rzetelna obsługa klienta, punktualność naszych kierowców oraz komfort i bezpieczeństwo jazdy naszych klientów. Doskonale wiemy, że pomoc drogowa, może być potrzebna w każdej chwili, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie oferowane usługi, oprócz najwyższej jakości, cechują się także atrakcyjnymi cenami. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego też, staramy się świadczyć usługi pomocy drogowej dostępnej na każdą kieszeń. Cechuje nas przy tym indywidualne podejście do klienta. Każde kolejne zgłoszenie nie jest dla nas kolejną liczbą w statystykach. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, co pozwala na odpowiednie dopasowanie usługi do zdarzenia. Nie zawsze potrzebna jest pomoc drogowa, dlatego zachęcamy do przedstawienia nam swojego problemu. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości, związanych z naszymi usługami, czy też cenami, uprzejmie prosimy o kontakt. Nasi specjaliści z pewności udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Pomoc drogowa Speed Car Rzeszów wystawia na wszystkie swoje usługi fakturę VAT, w tym celu wystarczy tylko skontaktować się naszym biurem. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, posiadamy pełne ubezpieczenie przewoźnika. Ma to na celu zabezpieczenie Państwa mienia od różnego rodzaju czynników zewnętrznych.

Nasza firma to nie tylko pomoc drogowa Rzeszów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Speed Car. Oferujemy również mechanikę pojazdową, pomoc przy zakupie importowanego samochodu, czy też części samochodowe zarówno nowe jak i używane. Zapraszamy do szczegółowej analizy naszej oferty a także do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.