Strug-Stal

Strug-Stal

Właściciele nieruchomości poszukują trwałych i estetycznych rozwiązań. Nie wszystkie osoby stać na zakup wyrobów kowalskich. Ręcznie kute przęsła kosztują kilak razy więcej od tych wykonanych przez ślusarza.

Zamawiając ogrodzenia i bramy wykonane z elementów kutych, mamy pewność, że będą one odporne na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Sami możemy dobrać rozmiar przęseł do warunków, jakie mamy. Oprócz standardowych tralek metalowych istnieje możliwość łączenia ich z elementami ozdobnymi. Jako dekoracja umieszczane są rozety stalowe z elementami florystycznymi. Przęsła ogrodzenia rozmieszczone są pomiędzy słupkami metalowymi w dowolnym wymiarze zakończone dekoracyjnym zwieńczeniem.

Głównym elementem ogrodzenia kutego jest brama wjazdowa umożliwiająca zamykanie drogi na posesję. Można wybierać różne warianty sposobu otwierania w zależności od konstrukcji bramy. Mogą być one skrzydłowe lub przesuwne na wózkach jezdnych ułatwiających otwieranie i zamykanie. Za pomocą zdalnego sterowania można uruchomić silnik bez wychodzenia z samochodu.